KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14476006
nr 1447 6006
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
"Organic patterns". Signerad FJ. Akvarell på papper. Bildmått: 22x29 cm, yttermått inklusive ram: 22x29 cm, oramat löst blad
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 februari 2022
kl 18:51:24
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson